O nas

mgr Jakub Gawlik

Fizjoterapeuta i Osteopata, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Osteopatii.

Pracuje w zawodzie od 2014 roku, ciągle pogłębiając wiedzę i umiejętności kończąc kolejne szkolenia i kursy.

W pracy kieruje się wychodzeniem poza utarte schematy, nieszablonowym i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Korzystając z aktualnej wiedzy i doświadczenia dąży do osiągnięcia nadrzędnego celu, jakim jest zdrowie pacjenta. 

327033387_844302320195908_589283474414246167_n

mgr Karol Szramowski

Fizjoterapeuta, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Aktualnie student 3 roku osteopatii na Still Academy of Osteopathy. Aktywny w zawodzie od 2015 roku.

Specjalizuje się w rehabilitacji  ortopedycznej - u osób z dolegliwościami narządu ruchu o charakterze przeciążeniowym bądź urazowym. Posiada bogate doświadczenie w pracy ze sportowacami różnych dyscyplin sportowych. W codziennej pracy dużą wagę przywiązuje do dokładnego wysłuchania pacjenta, zrozumienia jego problemu, analitycznego badania oraz rzetelnej pracy manualnej.

lek. Adrian Grzelak

Ortopeda, absolwent studiów lekarskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Od ukończenia studiów w 2013 roku doskonali swoje umiejętności w zakresie diagnostyki oraz leczenia schorzeń narządu ruchu. W swojej praktyce zajmuje się głównie traumatologią, chirurgią ręki oraz leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób zwyrodnieniowych stawów kończyn dolnych.

Doświadczenie w ultra maratonach górskich ułatwia dogłębne zrozumienie i skuteczne leczenie schorzeń dotykających sportowców trenujących dyscypliny wytrzymałościowe.