O nas

mgr Jakub Gawlik

Fizjoterapeuta i Osteopata, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Osteopatii.

Pracuje w zawodzie od 2014 roku, ciągle pogłębiając wiedzę i umiejętności kończąc kolejne szkolenia i kursy.

W pracy kieruje się wychodzeniem poza utarte schematy, nieszablonowym i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Korzystając z aktualnej wiedzy i doświadczenia dąży do osiągnięcia nadrzędnego celu, jakim jest zdrowie pacjenta.

mgr Agnieszka Tarsińska

Fizjoterapeutka, absolwentka Krakowskiej Akademii.

Pracę z pacjentami zaczęła w 2015 roku. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie,a każdą terapię zaczyna skrupulatnie przeprowadzonym wywiadem, aby dokładnie zdiagnozować przyczynę dolegliwości. Najistotniejsza jest edukacja pacjentów, aby efekty terapii utrzymywały się jak najdłużej.

Stałe poszerzanie wiedzy oraz udział w kursach i szkoleniach pozwalają na dostosowanie metod i rodzaju terapii do potrzeb pacjentów. Koncentruje się na jak najwyższej efektywności podejmowanej pracy oraz profesjonalizmie we współpracy z pacjentem.

mgr Natalia Nieć-Szabla

Fizjoterapeutka, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskigo w Krakowie.

Doświadczenie w zawodzie zdobywa od 2015 roku, pracując głównie z pacjentami borykającymi się z problemami narządu ruchu, specjalizuje się również w wykonywaniu masażu klasycznego i leczniczego.

Samodzielne planowanie terapii jest motywacją do ciągłego pogłębiania wiedzy, a każda terapia poprzedzona jest dokładnym wywiadem i badaniem fizykalnym.

lek. Adrian Grzelak

Ortopeda, absolwent studiów lekarskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Od ukończenia studiów w 2013 roku doskonali swoje umiejętności w zakresie diagnostyki oraz leczenia schorzeń narządu ruchu. W swojej praktyce zajmuje się głównie traumatologią, chirurgią ręki oraz leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób zwyrodnieniowych stawów kończyn dolnych.

Doświadczenie w ultra maratonach górskich ułatwia dogłębne zrozumienie i skuteczne leczenie schorzeń dotykających sportowców trenujących dyscypliny wytrzymałościowe.